دوست دارید وقتی باهاتون تماس می گیرند دردسترس نباشید پس بخونید

ابتدا دقت کنید این روش تقریبأ بر روی کلیه گوشی هاامکان پذیر است و تنها بر روی برخی مدل های قدیمی امکان استفاده از آنوجود ندارد.

در گوشی های نوکیا:
از منوی اصلی وارد Settings شوید.
سپس به قسمت Network بروید.
اکنون وارد بخش Network Mode شوید.
حالا گزینه UMTS را انتخاب نمایید.
گوشی شما ممکن است رستارت شود. کار تمام است.
بعد از این کار ، عبارتی با عنوان 3G در کنار نشانگر آنتن گوشی فعال میشود.
اکنون (ترفندستان) میتوانید با شماره گیری گوشی خود توسط تلفن دیگری مطمئن شوید که در دسترس نیستید.
برای بازگشت به حالت معمولی ، مجدد به مسیر فوق رفته و گزینه Dual Mode را انتخاب نمایید.

در گوشی های سونی اریکسون:
از منوی اصلی وارد Settings شوید.
سپس به قسمت Connectivity بروید.
اکنون وارد بخش Mobile Networks شوید.
حالا به قسمت GSM/3G networks بروید.
اکنون بایستی گزینه 3G Only را انتخاب نمایید.
کار تمام است. با شماره گیری گوشی خود توسط تلفن دیگری نتیجه را ببینید.
برای بازگردانی گوشی به حالت اولیه ، کافی است از مسیر یاد شده گزینه GSM and 3G را انتخاب کنید.

در برخی از گوشی های سونی اریکسون مسیر انجام این کار به این شکل است:
Menu > Tools > Control Panel > Connections > Mobile networks > GSM/3G networks

درسایر گوشی ها نیز روش انجام کار تقریبأ به همین شکل است. شما باید در قسمتتنظیمات گوشی خود و در بخش Network آن ، حالت شبکه را بر روی GSM یا UMTS تنظیم کنید. با آزمون و خطا نیز این کار میسر است.

لازم به ذکر استاین روش بر روی خطوط مخابراتی داخل کشور یعنی همراه اول ، تالیا و ایرانسلامکان پذیر است چرا که در حال حاضر هیچ کدام از این اپراتورها از فناوری 3G پشتیبانی نمی کنند.

 

به نقل از ترفندستان

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
حمید تهرانی

با سلام و احترام با توجه به فعالیت های مشترک تبادل لینک را پیشنهاد میدهیم لطفا" لینک ما را با عنوان اتاق مدیریت ارتباط با مشتری درج کرده سپس اطلاع داده تا لینک شما در سایت ثبت گردد سايت CRMROOM برگزار مي كند مديريت ارتباط با مشتري در قرن 21 ((CRM in 21 Century)) پس از پايان سمينار گواهينامه اي با امضاي دكتر كامران صحت اهدا خواهد شد شركتي كه فقط درآمد دارد، به طور يقين با مشكل روبرو خواهد شد(هنري فورد) بررسي علل انقراض دايناسورها مبين اين حقيقت است كه مهمترين علت آن عدم تغيير پذيري و وفق با محيط زيست آن دوران بود. سازمان هاي امروزي نيز مي بايست بتوانند مطابق با شرايط امروز جهاني، تغييرات اساسي در خود به وجود آورند. يكي از اين تغييرات اساسي، ايجاد واحد مديريت ارتباط با مشتريان است. مديريت ارتباط با مشتريان در سازمان هاي امروزي به مثابه ديدبان كشتي است. همانگونه تايتانيك با وجود مديران قدرتمند، مشتريان بسيار زياد، بودجه كلان و خدمات مناسب، به عنوان كشتي بدون ديده بان امكان حركت و ادامه حيات نداشت؛ سازمان هاي امروزي نيز در صورت عدم ايجاد چنين واحدي، قادر به ادامه حيات نخواهند بود. پس هم ا

حمید تهرانی

سايت CRMROOM برگزار مي كند مديريت ارتباط با مشتري در قرن 21 ((CRM in 21 Century)) پس از پايان سمينار گواهينامه اي با امضاي دكتر كامران صحت اهدا خواهد شد شركتي كه فقط درآمد دارد، به طور يقين با مشكل روبرو خواهد شد(هنري فورد) بررسي علل انقراض دايناسورها مبين اين حقيقت است كه مهمترين علت آن عدم تغيير پذيري و وفق با محيط زيست آن دوران بود. سازمان هاي امروزي نيز مي بايست بتوانند مطابق با شرايط امروز جهاني، تغييرات اساسي در خود به وجود آورند. يكي از اين تغييرات اساسي، ايجاد واحد مديريت ارتباط با مشتريان است. مديريت ارتباط با مشتريان در سازمان هاي امروزي به مثابه ديدبان كشتي است. همانگونه تايتانيك با وجود مديران قدرتمند، مشتريان بسيار زياد، بودجه كلان و خدمات مناسب، به عنوان كشتي بدون ديده بان امكان حركت و ادامه حيات نداشت؛ سازمان هاي امروزي نيز در صورت عدم ايجاد چنين واحدي، قادر به ادامه حيات نخواهند بود. پس هم اكنون همگام با تغييرات جهاني، سازمان خود را متحول كنيد. زمان: 15/12/1387 از ساعت 9 تا 17 مكان: پارك علم و فناوري دانشگاه تهران دبيرخانه سمينار :22468368 WWW.CRMROOM.COM

طراحی سایت

طراحی حرفه ای وب سایت در هونیاک با هونیاک در صفحه اول گوگل بدرخشید. www.honiac.ir info@honiac.ir